Top Secret w Nowej Stacji

Pruszków

Do grona najemców nowo powstającej galerii handlowej, mieszczącej się w Pruszkowie, dołączyła kolejna firma. Tym razem to dobrze znana marka odzieżowa – Top Secret.

Według przedstawicieli Nowej Stacji centrum handlowo-rozrywkowe ma być otwarte pod koniec października tego roku. Przynajmniej robią wszystko żeby tak było. Najemcy dobierani są zgodnie z nowoczesną koncepcją „wszystko w jednym miejscu”. Teraz poznaliśmy kolejną markę.

– Top Secret ma ponad 20 lat doświadczeń w świecie mody. Jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych polskich marek, oferujących kolekcje ubrań i dodatków o charakterze codziennym sportowym jak i bardziej formalnym. Jest to moda przyjazna, dostosowana do polskiego klimatu, kalendarza, zwyczajów i typowych sylwetek. Z ogromną przyjemnością witamy ją w Nowej Stacji! – czytamy na Facebooku „Nowa Stacja”.

W Nowej Stacji będzie można znaleźć m.in. takie marki jak Carrefour, Rossmann, RTV EURO AGD, Jysk, Home&You, H&M, CCC, Deichmann, Reserved, Reserved Kids, Sinsay, Martes Sport, 4F, KiK, Empik, Świat Książki, Uczy i bawi, Vision Express, Paris Optique, SWISS, Time Trend, Yes, Ziaja, Czas na herbatę, , Olimp, Pizza Hut Express, KFC, Itaka, Rainbow Tours, TUI, Plus, Orange, Multikino, Fitness Zdrofit, Sala Zabaw Fikołki.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.