The Aristocrats zagrają w Grodzisku Maz.

Grodzisk Maz.

Gratka dla fanów zespołu The Aristocrats, który odwiedza Polskę po raz trzeci. Tym razem zagrają 28 listopada w sali widowiskowej grodziskiego Centrum Kultury.

Zespół pojawi się w Grodzisku Mazowieckim aby zaprezentować swój trzeci studyjny album „Tres Caballeros”. Tym razem artyści nagrywali w sławnym Sunset Sound Studios w Hollywood, gdzie zostały stworzone albumy tak legendarnych zespołów jak Led Zeppelin czy The Rolling Stones. W rezultacie powstało dziewięć nowych kompozycji.

Trio nie lubi traktować siebie ani muzyki zbyt poważnie. Tworząc dźwięki, przede wszystkim bawią się nimi. – Sporo się nauczyliśmy od czasu, kiedy rozpoczęliśmy działalność jako zespół jakieś cztery lata, trzy płyty i miliard nut temu! I nasza najnowsza oferta handlowa w pełni oddaje ten stan wiedzy i ducha – mówi Guthrie Govan. I dodaje: – Ponadto, jest to najbardziej interesujący materiał, jaki napisaliśmy sami dla siebie, dlatego mamy nadzieję, że efekt końcowy spodoba się naszym szlachetnym słuchaczom co najmniej tak samo, jak podoba się nam.

Start: 28 listopada, godz. 19.00.
Miejsce: sala widowiskowa Centrum Kultury, ul. Spółdzielcza 9, Grodzisk Mazowiecki.
Bilety: 85 zł.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.