Targi pracy w Grodzisku

Grodzisk Maz.

19 października odbędzie się XII edycja Grodziskich Targów Pracy. Standardowo programie znajdą się propozycje ofert zawodowych, ale nie tylko.

Grodziskie Targi Pracy zawsze spotykały się z dość znacznym zainteresowaniem. Dla wielu osób to dobry sposób na znalezienie zatrudnienia, zwłaszcza, że na miejscu „od ręki” możemy złożyć swoją aplikację i nawiązać bezpośredni kontakt z pracodawcą. W szczególności pracodawcy poszukują: magazynierów, pracowników ochrony, produkcji, operatorów wózków widłowych itp. 

Ale targi pracy to nie tylko oferty. To miejsce gdzie możemy zasięgnąć indywidualnych porad u doradców zawodowych i ekspertów – Urzędu Skarbowego, Państwowej Inspekcji Pracy oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 

Obecnie trwa kompletowanie wystawców. Jak pracodawcy mogą zgłaszać się do Powiatowego Urzędu Pracy w Grodzisku Mazowieckim? Należy wejść pod ten adres: www.grodziskmazowiecki.praca.gov.pl i wypełnić formularz, a następnie wysłać go na adres mailowy: oferty@pupgm.internetdsl.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 13 października.

Grodziskie Targi Pracy odbędą się 19 października, w godz. 10-13. Miejsce wydarzenia to Zespół Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Żwirki i Wigur 4 (sala gimnastyczna).

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.