Targi Dobrego Smaku

Milanówek

W sobotę w Milanówku odbędą się Targi Dobrego Smaku, czyli kiermasz zdrowego i dobrego jedzenia. Tegoroczną edycję imprezy powiększono o kiermasz, wymianę książek oraz targi staroci. Sprawdź jakie jeszcze atrakcje czekają na uczestników.

Ekologiczna żywność jest ostatnio w modzie. Coraz częściej wybieramy produkty, w których nie znajdziemy sztucznych dodatków. Na Targach Dobrego Smaku nie będzie inaczej. To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego mieszkańcy Milanówka będą mogli spróbować zarówno regionalnych smakołyków jak i dań z całego świata. Wszystko ręcznie wykonane z najlepszych składników.

To już XI. edycja milanowskich targów. W tym roku impreza będzie odbywała się w soboty. Ponadto przygotowano kilka nowości, m.in. poszerzono ofertę o kiermasz i wymianę książek oraz targi staroci. Zatem będzie można nie tylko dobrze zjeść, ale i poczytać lub kupić stare rzeczy. Nie zabraknie również wszelkiego rodzaju rękodzieła.

Jak informują organizatorzy, wystawcy z Milanówka będą mogli zaprezentować swoje towary bezpłatnie. Zgłoszenia należy przesyłać drogą mailową na adres: biuro@startpro.pl.

Start: 28 maj, godz. 9.00.
Miejsce: Skwer przed pocztą przy stacji PKP, ul. Warszawska, Milanówek.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.