Szykuje się drogowy paraliż

Pruszków

Wszystko wskazuje na to, że spełni się czarny scenariusz na pruszkowskich drogach. W środę, 2 listopada, ruszy remont „wąskiego gardła”. Dodatkowo zamknięta zostanie prawa jezdna w al. Wojska Polskiego.

Od początku października trwają prace na Wojska Polskiego. Na początek drogowcy zajęli się wymianą krawężników. W związku z tym jezdnia została zwężona, a kierowcy mogą poruszać się po jednym pasie w każdym kierunku. Niebawem ruszy kolejny etap remontu, czyli układanie nakładki. W związku z tym zmieniona zostanie organizacja ruchu w al. Wojska Polskiego.

Już 2 listopada na odcinku od skrzyżowania z ul. Miry Zimińskiej – Sygietyńskiej do skrzyżowania z ul. Powstańców zamknięta zostanie prawa jezdnia. Po drugiej stronie ruch będzie odbywał się w dwóch kierunkach. Prace będą realizowane w godzinach 6.00-22.00. Skontaktowaliśmy się z zarządcą drogi i zapytaliśmy o czas trwania utrudnień, jednak do tej pory nie uzyskaliśmy odpowiedzi.

Kolejne utrudnienia na Wojska Polskiego zbiegną się z… rozpoczęciem przebudowy „wąskiego gardła” w Al. Jerozolimskich, która ruszy w nocy z  2 na 3 listopada. Pierwotnie prace miały ruszyć z 26 na 27 października, jednak po interwencji prezydenta Jana Starzyńskiego termin przesunięto.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.