Szykują się utrudnienia na Nadarzyńskiej i Chmielnej

Grodzisk Maz.

Poruszający się ul. Nadarzyńską w Grodzisku Mazowieckim i ul. Chmielną w Makówce muszą przygotować się na utrudnienia. Niebawem rozpoczną się remonty wspomnianych dróg.

Nadarzyńska to jedna z kluczowych ulic w Grodzisku, która łączy drogę 719 z trasą katowicką oraz okolicznymi miejscowościami. 22 maja wystartuje remont 600-metrowego odcinka od torów WKD do ul. Warszawskiej. 

W ramach prac planowane jest frezowanie istniejącej nawierzchni asfaltowej, rozbiórka podbudowy, krawężników, chodnika oraz zjazdów. Szykują się zmiany na lepsze, bo drogowcy wykonają nową konstrukcję jezdni na całym odcinku. Pojawią się również chodniki, zjazdy z kostki betonowej szarej, ścieżka rowerowa oraz oznakowanie. – Ulica Nadarzyńska będzie przebudowywana od 22 maja do końca lipca. Dla kierowców zostaną przygotowane objazdy – poinformował grodziski urząd.

Z pewnością modernizacja Nadarzyńskiej utrudni życie grodziskim kierowców, którzy będą zmuszeni korzystać z objazdów. Drogowcy nie podali jeszcze czasowej organizacji ruchu.

W najbliższych dniach ruszy modernizacja ul. Chmielnej w Makówce. Należy spodziewać się utrudnień komunikacyjnych. – Remont ulicy Chmielnej zacznie się 15 maja i potrwa do końca czerwca. W związku z powyższym linie miejskie 2,8,11 będą jeździły objazdem przez Kuklówkę. Nie będzie też obsługiwany przystanek Makówka Wieś – przedstawiają grodziscy urzędnicy.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.