Szykują się utrudnienia na Jodłowej

Milanówek

Mieszkańcy ul. Jodłowej w Milanówku muszą przygotować się na kilkumiesięczne utrudnienia. Wraz z początkiem czerwca ruszą prace przy budowie sieci wodociągowej.

Milanowski magistrat w marcu ogłosił przetarg na budowę sieci wodociągowej i sieci kanalizacji w granicy pasa drogowego w ul. Jodłowej. Zamówienie zostało podzielone na dwa zadania. W ramach pierwszego wykonawca wybuduje 537 m sieci wodociągowej, a następnie 493 m sieci kanalizacyjnej wraz z przyłączami. Zgodnie z dokumentacją przetargową termin realizacji zamówienia to 31 października 2016 roku.

Miasto na realizację inwestycji przygotowało 430 tys. zł. W ramach postępowania przetargowego do urzędu wpłynęło sześć ofert od potencjalnych wykonawców. Na początku maja po analizie złożonych dokumentów nastąpiło ogłoszenie zwycięzcy. Budową sieci wodociągowej i sieci kanalizacji w ul. Jodłowej zajmie się firma Frank Pol-Bis. Za realizację zadania zgarnie ponad 380 tys. zł.

Roboty budowlane mogą rodzić utrudnienia. Milanowski magistrat uczula mieszkańców na tę kwestię. – W okresie czerwiec – sierpień 2016 r. będą prowadzone roboty budowlane budowy sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Jodłowej. Za wszelkie niedogodności i utrudnienia serdecznie przepraszamy – poinformował Urząd Miasta w Milanówku.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.