Szukają sprawcy potrącenia rowerzysty

Michałowice

8 września w miejscowości Opacz Kolonia samochód potrącił rowerzystę jadącego ul. Nowoklonową, a następnie uciekł z miejsca wypadku. Policjanci z komisariatu w Michałowicach poszukują świadków tego zdarzenia.

Kilka dni temu poszkodowany został kolejny rowerzysta, dokładnie 8 września w godz. 19.30-20.30. Mężczyzna poruszał się ul. Nowoklonową od strony ul. Targowej w kierunku ul. Środkowej w miejscowości Opacz Kolonia. Został uderzony przez pojazd, najprawdopodobniej volkswagena transportera koloru ciemnego. Kierujący autem dostawczym nie zachował odpowiedniego odstępu od rowerzysty i potrącił go. Następnie nie udzielając rowerzyście pomocy oddalił się z miejsca wypadku…

Komisariat policji w Michałowicach oprócz sprawcy poszukuje także świadków tego zdarzenia. Osoby, które poruszały się 8 września we wspomnianych godzinach ul. Nowoklonową i mogą mieć istotne informacje dla przebiegu sprawy proszone są o kontakt z funkcjonariuszami pod numerem telefonu: 22 604 67 45.

To nie pierwsza taka sytuacja w naszym regionie. 19 sierpnia kierowca czarnego volkswagena passata także potrącił rowerzystę. Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu ulic Długiej i Szkolnej na pruszkowskim Żbikowie. Artykuł na ten temat można przeczytać tutaj.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.