Szukają sprawców napadu przy Maximusie

Nadarzyn

Trwają poszukiwania sprawców napadu przy centrum handlowym Maximus w Nadarzynie. Mężczyźni ukradli w czwartek sporą ilość gotówki. Policja prosi o pomoc każdego, kto może mieć wiedzę w tej sprawie.

Funkcjonariusze szukają mężczyzn, którzy w czwartkowe południe napadli na dwie osoby siedzące w zaparkowanym aucie na terenie centrum handlowego Maximus. – Trwa postępowanie w tej sprawie. Będziemy wyjaśniali okoliczności zdarzenia – mówi nam asp. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Problem w tym, że napadu dokonano około 12.00, a policja informację o zdarzeniu otrzymała dopiero o 14.00. Przez ten czas sprawcy zdążyli się oddalić od miejsca, w którym dokonali kradzieży. Co wiadomo na tę chwilę? – Dwaj mężczyźni podeszli do zaparkowanego pojazdu i za pomocą przedmiotu przypominającego broń wybili szybę. Zażądali torby z pieniędzmi. Gdy ją dostali wsiedli do samochodu i odjechali. W akcję mogła być zaangażowana większa liczba osób. Mężczyźni poruszali się ciemnozielonym mitsubishi z przyciemnianymi szybami – przedstawia asp. Kańka.

Łupem mężczyzn padła torba z pieniędzmi. Czy wiadomo, ile gotówki skradziono? – W tej chwili nie możemy mówić o konkretnej kwocie. Chodzi o znaczną sumę pieniędzy. Poszukujemy świadków zdarzenia. Jeżeli ktoś wie cokolwiek w tej sprawie proszony jest kontakt z policją w Pruszkowie lub Nadarzynie – apeluje rzecznik pruszkowskiej policji.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.