Szukają nazwy dla odnowionego Amfiteatru

Milanówek

Wcześniej oficjalnie zwano go Amfiteatrem, a mieszkańcy potocznie o nim mówili „dołek”. Chodzi o niedawno otwarty po przebudowie milanowski park. Ogłoszono konkurs na nową nazwę tego terenu.

W Mikołajki Wiesława Kwiatkowska, burmistrz Milanówka wraz z Małgorzatą Trębińską, przewodniczącą Rady Miasta przecięły wstęgę otwierając dla mieszkańców przebudowany Amfiteatr. Na imprezie pojawił się św. Mikołaj, który rozdawał prezenty i słodycze. Dzieci bawiły się w piaskowym forcie, gdzie znajduje się labirynt, koparka, zjeżdżalnie i inne atrakcje, zaś dorośli testowali sprzęt do streetworkoutu.

Tego dnia burmistrz miasta-ogrodu poinformowała o konkursie na nową nazwę dla tego terenu. Udział w nim mogą wziąć mieszkańcy Milanówka oraz uczniowie szkół znajdujących się na terenie miasta. Swoje pomysły można przekazać osobiście w urzędzie miasta przy ul. Kościuszki 45, pocztą tradycyjną bądź elektroniczną na adres: promocja@milanowek.pl. Oprócz propozycji nazwy nowego parku należy podać swoje dane.

Konkurs trwa do 29 lutego przyszłego roku. Zgłoszenia, które wpłyną po tym terminie nie będą rozpatrywane. Komisja Konkursowa do 1 marca 2016, wybierze najciekawszą nazwę. Ostateczny wybór zostanie poddany do konsultacji z mieszkańcami. Wyniki zostaną przedstawione na otwarciu sezony w parku, które odbędzie się 30 marca.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.