Szpital Powiatowy w Pruszkowie ma nowego dyrektora

Pruszków

Jakiś czas temu zarząd powiatu pruszkowskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie. Właśnie dowiedzieliśmy się kto został nowym szefem tej placówki.

Z posadą żegna się Mieczysław Brągoszewski czyli dotychczasowy dyrektor lecznicy na Wrzesinie. – Swoje obowiązki będę pełnił do ostatniego dnia i będę starał się robić to jak najlepiej. Potem zostanę lekarzem chirurgiem w tym szpitalu, bo to miejsce, które jest mi bardzo bliskie – mówił na początku września portalowi WPR24.pl.

Kto zostanie jego następcą? – Dyrektorem szpitala został Tomasz Sławatyniec – poinformował nas Krzysztof Bukowski ze Starostwa Powiatowego w Pruszkowie.

Według informacji znalezionych w internecie możemy wyczytać, że Tomasz Sławatyniec posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu w polskim systemie ochrony zdrowia, na stanowiskach kierowniczych w szpitalach oraz zarządach firm farmaceutycznych. Więcej informacji już jutro.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Szpital Powiatowy w Pruszkowie ma nowego dyrektora”

  1. Magda pisze:

    Jestem pielęgniarką w szpitalu twotkowskim gdzie przydarzył mi się wypadek Przewieziono mnie do izby przyjęć na Wrzesin Zostałam opatrzona i miałam zlecenie zgłosić się do przychodni chirurgicznej za 7-10 dni Zapisałam się telefonicznie po czym przyjeżdzając na kontrolę chirurgiczną okazało się że nie ma mnie w systemie i wogóle nie jestem zapisana odesłano z kwitkiem do lekarza rodzinnego i zapisano za tydzień To poprostu kpiny i niekompetencja recepcjonistki Napewno tego tak nie zostawie ktoś powinien zrobić porządek w przychodni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły