Szanse i wyzwania polskiego biznesu

Pruszków

To tytuł najbliższej konferencji dla przedsiębiorców, która już 6 czerwca odbędzie się w Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego.

Stowarzyszenie Forum Gospodarcze Pruszkowa przygotowuje kolejną już konferencję dla przedsiębiorców, właścicieli firm i kadry kierowniczej. Tym razem spotkanie odbędzie się pod hasłem „Szanse i wyzwania polskiego biznesu”.

Konferencja rozpocznie się 6 czerwca o godzinie 13.00. W trakcie dwugodzinnego spotkania uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się m.in. z genezą powstania i zadaniami Powiatowej Rady Rozwoju (start godz. 13.25).

Po wystąpieniach starosty pruszkowskiego i prezydenta Pruszkowa rozpocznie się część prelekcji dotycząca zobowiązań przedsiębiorców wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Pracownicy pruszkowskiego inspektoratu wyjaśnią zmiany jakie zaszły w przypadku umów zleceń, przybliżą zasady i przedstawią możliwości ubezpieczenia obcokrajowców. W trakcie spotkania uczestnicy dowiedzą się również o zmianach wprowadzonych do ustawy o swobodzie działalności gospodarczej a dotyczące wniosków CEiDG.

Nie zabraknie również części otwartej, gdzie będzie można zadawać pytania. Zakończenie spotkania planowane jest na godz. 15.00.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.