Szalony weekend z modą i ulicznym jedzeniem!

Region

W najbliższy weekend pod domami handlowymi MODO pojawią się wyselekcjonowane food trucki serwujące tradycyjne potrawy z całego świata. Będzie to okazja nie tylko do wypróbowania dobrego jedzenia, ale i skorzystania z dużych promocji w sklepach.

Szykuje się pyszny, zwariowany i najgorętszy weekend tej zimy. To za sprawą niecodziennego wydarzenia. Na terenie domów handlowych MODO przy ul. Łopuszańskiej 22 w Warszawie pojawią się food trucki, które będą serwować kuchnię z całego świata. Oprócz dobrego jedzenia przygotowano także duże promocje w sklepach oraz odpowiednią muzykę, o którą zadba dj Little Mike. Wszystko po to by czerpać maksymalną radość z zakupów.
 
Przez dwa dni mistrzowie ulicznego jedzenia będą serwować najróżniejsze potrawy. Jakie food trucki staną przy domach handlowych? Poniżej prezentujemy listę:
 
Pick-Up Burger (Wrocław) – burgery, frytki
Lubish Langosh – langosze na różne sposoby
Los Plackos – tortille
American Food Truck – burgery w stylu amerykańskim, frytki
Taco Libre – Tex-Mex – burrito, tacos
Wypas Po Pas – kanapki, kiełbasy, kawa
Momo Smak – tybetańskie pierożki na parze, sałatki
UNICO – kanapki amerykańskie
Banda Kotleta – kanapki inne niż wszystkie
Burger Truck – burgery
Zapiekanki Tradycyjne – klasyczny polski street food
 
To nie koniec atrakcji. Wydarzeniu w MODO towarzyszyć będzie muzyka dj Little Mike, niepoprawnego idealisty, człowieka renesansu, który zakochany jest w połamanych rytmach i oryginalnych dźwiękach. Jego ulubione gatunki muzyczne to: deep house, tech house, minimal czy drum&bass. W swojej sztuce ponad wszystko ceni sobie sety z udziałem żywych instrumentów i wokali.
 
Szalony weekend z modą, ulicznym jedzeniem i muzyką będzie trwał przez dwa dni, 30 oraz 31 stycznia. Start o godzinie 11.00, a koniec o 18.00.
 
Więcej informacji na facebooku MODO, gdzie organizatorzy wkrótce poinformują o konkursach.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.