Grodzisk: Spotkanie z z dr Agnieszką Chłoń-Domińczak

Region

Stowarzyszenie Europa i My zaprasza na spotkanie z dr Agnieszką Chłoń-Domińczak, byłą wiceminister pracy i polityki społecznej, wykładowcą SGH, ekspertem od lat zajmujących się tematyką emerytur. Wykład wraz z dyskusją odbędzie się w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku 13 stycznia 2010 roku (czwartek) o godz. 10.00 w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim.

Dr Agnieszka Chłoń-Domińczak jest pracownikiem naukowym Instytutu Statystyki i Demografii Szkoły Głównej Handlowej oraz Instytutu Badań Edukacyjnych. Ukończyła studia na kierunku metody ilościowe i systemy informacyjne w SGH w Warszawie. W 2003 uzyskała stopień naukowy doktora na tej uczelni. W latach 1997–1999 pracowała w Biurze Pełnomocnika Rządu ds. Reformy Systemów Zabezpieczenia Społecznego.

Była współpracownikiem Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową. Pracowała też jako konsultant m.in. Banku Światowego i OECD. W latach 2002-2009 związana z administracją państwową jako dyrektor departamentu w MPiPS, podsekretarz stanu Ministerstwie Polityki Społecznej (2004-2005) i w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej (od stycznia 2008 do lipca 2009). Kierowała m.in. pracami nad programem „Solidarność pokoleń – 50+”, ustawą o emeryturach pomostowych oraz ustawami regulującymi wypłaty emerytur kapitałowych. W 2009 została uhonorowana Nagrodą im. Andrzeja Bączkowskiego „za wysokie kwalifikacje, które łączy z wielkim zaangażowaniem w działaniach dla dobra publicznego”.

Spotkanie z dr Agnieszką Chłoń-Domińczak odbywa się w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Grodzisku Mazowieckim, który powstał w 2006 roku z inicjatywy Stowarzyszenia Europa i My. Szczegóły na www.europaimy.org oraz www.facebook.com/europaimy

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.