Syn oskarżony o zabicie matki

Uncategorized

Wracamy do tematu. 5 marca pisaliśmy o tym, jak w Koczargach Starych (gm. Stare Babice) w jednym z domów znaleziono ciało kobiety. Według nieoficjalnych informacji było to zabójstwo, czego nie potwierdzała policja. Teraz wiemy, że o zamordowanie kobiety oskarżony jest jej syn.

Do makabrycznego odkrycia doszło w budynku przy ul. Klonowej 39. Jak udało sie ustalić portalowi WPR24.pl, to syn zawiadomił policję, że znalazł martwą matkę. – Syn mieszkał z matką. Dnia, którego wszystko się wydarzyło zadzwonił na policję i poinformował, że znalazł swoją mamę , martwą, siedzącą w fotelu – mówi nam prok. Piotr Romaniuk z Prokuratury Rejonowej w Pruszkowie.

To nie był koniec. Po całym zdarzeniu, mężczyzna połknął leki i popił alkoholem, przez co nie można było go szybko przesłuchać. – Syn kobiety znalazł się w szpitalu z tego powodu, że połknął leki i zapił wódką, co mu zaszkodziło. Po kilku dniach został przesłuchany, postawiono mu zarzut z art. 148, czyli zabójstwo. Został aresztowany w miniony piątek, nie przyznaje się do winy – zaznacza prok. Romaniuk. 

Mężczyzna połknął m.in. leki na obniżenie ciśnienia, czy rozrzedzenie krwi. Jak sam stwierdził chciał popełnić samobójstwo.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.