Sygnalizacja uszkodzona. Szukają przyczyny

Reguły

Od około tygodnia nie działa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich i ul. Regulskiej w Regułach. Kierowcy alarmują, że może przez to dojść do wypadku.

– Witam, ładnie zrobiony odcinek ul .Regulskiej, ale niestety ciężko się do niej przedostać od strony Piastowa, bo od prawie tygodnia nie działa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu Regulskaiej z Al. Jerozolimskimi Droga redakcjo, czy możecie coś zadziałać w tym kierunku? – napisał do nas internauta Rob Jot.

Podobnych głosów było więcej. Niedziałająca sygnalizacja świetlna to również problem dla przechodniów, którzy chcą w tym miejscu przejść na drugą stronę Al. Jerozolimskich. 

Za sygnalizację świetlną na wspomnianym skrzyżowaniu odpowiada Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich. – Wczoraj otrzymaliśmy sygnał, że jest tam problem z sygnalizacją. Raz działa, a raz nie. Na miejscu był już konserwator, który ponownie uruchomił sygnalizatory, ale te znów się wyłączyły. Podejrzewamy, że w trakcie przebudowy ul. Regulskiej musiało dojąć do uszkodzenia instalacji kablowej sygnalizacji – mówi nam Monika Burdon, rzecznik prasowy MZDW.

Drogowcy nie są w stanie określić dokładnego terminu ponownego uruchomienia sygnalizatorów. – Postaramy się naprawić to jak najszybciej – dodaje Burdon.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.