Sygnalizacja działa nieprawidłowo?

Pruszków

Problemy z sygnalizacją świetlną na ul. Armii Krajowej w Pruszkowie. Starostwo powiatowe zapewnia, że zajmie się sprawą.

Nienaganne działanie sygnalizacji świetlnej to gwarant bezpieczeństwa na drogach. Zdaniem kierowców z Pruszkowa, na ul. Armii Krajowej coś nie gra. – Kto odpowiada za sygnalizację świetlną na skrzyżowaniu Armii Krajowej z Lipową oraz na kolejnym z Andrzeja? Mam wrażenie, że długość zielonego dla AK zmienia się w sposób przypadkowy. Kilka sekund dla AK na skrzyżowaniu z Andrzeja, przez co na wiadukt prawie nie dało się wjechać. Andrzeja za to była prawie pusta. O co tam chodzi? – pyta czytelnik Michał.

O wyjaśnienia poprosiliśmy starostwo powiatowe, które jest zarządcą drogi. – Sprawa została zgłoszona i przekazana do konserwatora, który ma sprawdzić czy zakłócenia w działaniu sygnalizacji – podaje Krzysztof Bukowski ze starostwa powiatowego w Pruszkowie.

Bukowski podkreśla, że starostwo nie podejmowało żadnych kroków mających na celu zmianę funkcjonowania sygnalizacji świetlnej na Armii Krajowej. Zatem złośliwość rzeczy martwych? – Z uwagi na fakt, że starostwo nie wprowadzało zmian w ich funkcjonowaniu niewykluczone, że są to problemy techniczne. O wynikach i podjętych działaniach poinformujemy niezwłocznie po uzyskaniu wiążących informacji od konserwatora – zapewnia przedstawiciel starostwa.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.