Świetlica gotowa, czas na otwarcie

Nadarzyn

Wielkie święto w Parolach. Mnóstwo atrakcji i gwarantowana wspaniała zabawa. 27 sierpnia odbędzie się otwarcie nowego obiektu świetlicy Nadarzyńskiego Ośrodka Kultury.

Do historii przeszedł stary budynek po sklepie. Jeszcze kilka lat temu pełnił rolę… świetlicy, jednak problemem były jego niewielkie rozmiary. Teraz to tylko wspomnienie. W końcu mieszkańcy Parol będą mogli spotykać się i organizować ważne wydarzenia w komfortowych warunkach.

Pierwsze kroki na drodze do budowy świetlicy rozpoczęto trzy lata temu. W kwietniu 2016 roku wmurowano kamień węgielny pod obiekt, który rósł w oczach. Mieszkańcy czekali na szczęśliwy finał prac. Na wiosnę inwestycja została zgłoszona do odbioru. W jednokondygnacyjnym budynku z poddaszem nieużytkowym znajduje się duża sala o powierzchni ponad 181 mkw. wraz z zapleczem kuchennym. Dzieci będą miały do dyspozycji dwa pomieszczenia. Z kolei dla rady sołeckiej i Koła Gospodyń Wiejskich przewidziano salę o powierzchni 24,24 mkw.

Z efektami inwestycji mieszkańcy Parol będą mogli zapoznać się w najbliższą niedzielę 27 sierpnia o 15.00. Uroczyste otwarcie nowej świetlicy zostanie wzbogacone o liczne atrakcje. Program imprezy pęka w szwach, a więc każdy znajdzie coś dla siebie. Na dzieci będą czekać dmuchańce, gigantyczne bańki, malowanie buziek. Nie może zabraknąć akcentu sportowego w postaci wyścigowych, futbolowych i tanecznych zmagań z Budda Play. Zaprezentuje się również szkółka piłkarska dla dzieci Milan Sport. Do uszu zebranych dopłynie muzyka zespołu Moribaya. Uczestnicy będą mogli również śpiewać z aktorką i piosenkarką Ewą Konstanciak. W programie także eksperymenty fizyczno-chemiczne z Juniorem Odkrywcą i pyszności przygotowane przez panie z KGW z Parol.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.