Świąteczny Pchli Targ już w niedzielę

Pruszków

Nie masz jeszcze świątecznych prezentów? Chcesz na święta podarować komuś wyjątkową niespodziankę? Jeśli tak to koniecznie musisz odwiedzić Pchli Targ w Pruszkowie.

Po udanym starcie organizatorzy Pchlego Targu w Pruszkowie postanowili przygotować kolejną odsłonę imprezy z myślą o tych, którzy świąteczne zakupy zostawiają na ostatnia chwilę. – Niedzielny targ przygotowujemy w formie świątecznego kiermaszu, ale to nie oznacza, że do kupienia będą tylko ozdoby na choinki. Zainteresowanie wystawców jest ogromne. Liczymy również na mieszkańców – zaznacza Adam z rady rodziców szkoły. – Z naszej strony również przygotowujemy niespodziankę. Na hali obecne będą śnieżynki, które będą rozdawać gościom… jabłka – dodaje.

Zatem jeśli zrobiliście już świąteczne porządki w szafach i macie masę rzeczy, które wam się już nie przydadzą to odwiedźcie Pchli Targ. Jest szansa, że ktoś chętnie kupi bibeloty, zabawki czy filmy. Kreacje sylwestrowe i karnawałowe również powinny cieszyć się powodzeniem. Jeśli szukasz ciekawych rzeczy to Pchli Targ również jest dla ciebie! Znajdziesz tu ciekawe książki, kosmetyki czy rękodzieło. Może właśnie na targu uda ci się kupić niecodzienne prezenty dla najbliższych.

Na strudzonych zakupami czekać będą pysze ciasta przygotowane przez rodziców i uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Sportowych. Dochód ze sprzedaży słodkości i wynajmu stoisk (5 zł) będzie przeznaczony na rzecz szkoły. – Ideą Pchlego Targu jest zadowolenie kupujących i sprzedających – zaznacza Adam.

Już 13 grudnia od 9.00 do 14.00 każdy będzie mógł odwiedzić Pruszkowski Pchli Targ i znaleźć coś dla siebie. Miejsce spotkania to pruszkowska hala sportowa przy ul. Gomulińskiego.

Więcej informacji na stronie rady rodziców.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.