Świąteczne szaleństwo na kiermaszu

Pruszków

Stroiki, bombki, ozdoby, książki, kubeczki, ciepłe szaliki i czapki oraz wiele, wiele innych. To wszystko można było znaleźć na Kiermaszu Świątecznym, który w miniona sobotę odbył się w hali Znicz w Pruszkowie.

Od kilku już lat w okolicy Mikołajek w Pruszkowie organizowany jest „Kiermasz Świąteczny – idą święta czas prezentów”. – Brakuje w Pruszkowie podobnych imprez. Większość z nas robi przedświąteczne zakupy w marketach, gdzie sprzedawane są seryjne produkty. Kiermasz to nie tylko miejsce zakupów, ale i miejsce spotkań – zaznacza Dorota Myśliwiec, organizator kiermaszu. – Mieszkańcy nie muszą już jeździć o innych miejscowości na podobne kiermasze – dodaje.

W minioną sobotę na hali Znicza można było skorzystać z oferty blisko 100 wystawców. Asortyment był niezwykle szeroki. Można było znaleźć ozdoby choinkowe, stroiki na stoły i drzwi oraz wiele innych. Nie zabrakło również przedmiotów, które mogłyby stać się prezentami mikołajkowymi lub świątecznymi – kolorowe poduszki dla dzieci, ciepłe szaliki i czapki oraz piękne bransoletki. Każdy znalazł coś dla siebie. Na odwiedzających czekały niespodzianki – loterie fantowe, makieta kolejki oraz… św. Mikołaj, który przechadzał się między stoiskami wystawców.

W trakcie kiermaszu można było wesprzeć również lokalne stowarzyszenia: Szkolnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego,Fundacji Toto Animo, Domu Tymczasowego Kocia Łapka czy Pruszkowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt. Nie była to jednak typowa zbiórka do puszki. Za symboliczne pieniądze można było kupić pierniczki, kubki, magnesy czy kalendarze. Na stoisku PSnRZ znalazł się nawet komplet eleganckiej biżuterii. Wszystkie pieniądze zebrane na tych stoiskach zostały przeznaczone na działalność poszczególnych fundacji.

Kolejny Kiermasz Świąteczny już za rok!

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.