Świąteczna gorączka w FACTORY Ursus

Art. Sponsorowany

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Od 12 do 23 grudnia będzie można skorzystać z darmowego pakowania prezentu w specjalnym punkcie w centrum FACTORY Ursus.

Zamiast brać udział w całej tej przedświątecznej zamieci, warto odwiedzić centrum outlet FACTORY Ursus. Dlaczego? FACTORY to znane marki w jednym miejscu, w zdecydowanie niższych cenach. Prezent nie musi być drogi, ma wyrażać nasze uczucia.  „Prezent ma pokazać naszą wdzięczność, pamięć, oddanie, sympatię. Nie on sam stanowi o tych uczuciach, ale gest, jaki się za nim kryje. Podarunek  nie musi być więc drogi ani wyszukany.” – mówi Agnieszka Krajewska,  Site Marketing Coordinator z centrum FACTORY Ursus

Kupuj z głową
FACTORY od lat wspierają ideę smart shoppingu, czyli przemyślanych zakupów. To wyróżnia je na tle pozostałych centrów. Kilka przykładów:wszystkim zwolennikom kuchni orientalnej, a w szczególności japońskiej, polecamy zestaw do sushi, który można kupić w salonie Dajar. Tylko teraz za taki zestaw wraz z tradycyjną sake zapłacimy 49 złotych zamiast 70 zł. Może coś dla najmłodszych? Modny kubek STAR WARS z wizerunkiem mistrza Yody, Darth Vader’a lub Troopera, kosztujący 22 złote, w Dajar w FACTORY Ursus kupimy w outletowej cenie 15 złotych. Słodki podarunek? Żaden problem! W Lindt kupując czekoladki Lindor Cornet za jedno opakowanie zapłacimy 22,99 złotych – kupując 2 opakowania czekoladek trzecie dostaniemy za symboliczny 1 grosz. W tradycyjnym centrum zapłacilibyśmy około 68 złotych, natomiast w FACTORY cena wynosi tylko 46 złotych! Smart shopping to inteligentne zakupy, czyli takie, by markowe i wysokiej jakości produkty, kupować jak najtaniej.

Najlepiej przed przystąpieniem do zakupów odpowiedzieć sobie na kilka pytań: czego potrzebuję, na jak długo, czego oczekuję od zakupionego przedmiotu i kiedy będę go używać – radzi psychoterapeutka Joanna Szklarska. To podstawowa zasada, którą powinniśmy kierować się, jeśli chcemy zamienić bieganinę po sklepach na smart shopping i dobrze wybrać produkt. Posługując się metodami smart shoppingu i robiąc zakupy w FACTORY, na pewno nasze portfele nie ucierpią, a my zaoszczędzimy pieniądze – być może na kolejny prezent?

Mikołajki w FACTORY Ursus
Selfie z Mikołajem, pieczenie pierników, świąteczne konkursy, dekorowanie piernikowej chatki, czy mikołajowa poczta – to tylko część atrakcji, jakie na mikołajkowy weekend 5-6 grudnia przygotowało FACTORY Ursus. Mikołaj przyleci do centrum wraz ze świtą Elfów i Śnieżynek. Wszystkie dzieci zapraszamy do wspólnych zdjęć oraz  świątecznych konkursów z nagrodami. Dla wszystkich dzieci, które wezmą udział w zabawach, przygotowaliśmy słodkie upominki.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.