Strzeniówka musi poczekać na kompleks rekreacyjno – oświatowo – sportowy

Nadarzyn

W budżecie gminy Nadarzyn na ten rok znalazł się zapis „Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz budowa kompleksu rekreacyjno – oświatowo – sportowego w m. Strzeniówka”. Co dalej z tym zadaniem?

Mieszkańcy Strzeniówki zwrócili uwagę, że gmina Nadarzyn zarezerwowała pewne środki (400 tys. zł) na zlecenie wykonania dokumentacji projektowej dla budowy kompleksu rekreacyjno – oświatowo – sportowego. I dalej dopytują: co w tej chwili dzieje się w tym temacie. – Gdy gmina prezentowała spis inwestycji tegorocznych znajdowała się tam budowa kompleksu. Natomiast poza tym panuje absolutna cisza w temacie. Możecie sprawdzić czy pomysł upadł, czy co się z nim dzieje? – dopytuje czytelnik Piotr.

Z prośbą o wyjaśnienia zwróciliśmy się do nadarzyńskiego urzędu. I niestety wygląda na to, że mieszkańcy Strzeniówki będą musieli jeszcze poczekać. – Prowadzimy szereg działań, których celem jest stworzenie mieszkańcom odpowiednich warunków do rekreacji. Obecnie prowadzimy prace związane z zagospodarowaniem terenu Pastewnika w Nadarzynie, terenów w Walendowie i Wolicy. Podobne plany odnoszą się do Strzeniówki i Starej Wsi, gdzie chcemy zaadaptować miejsce na potrzeby rekreacyjne. Podjęliśmy działania formalne w tym kierunku. Zbyt wcześnie jednak na podawanie jakichkolwiek terminów związanych z realizacją zadania – mówi nam Dariusz Zwoliński, wójt gminy Nadarzyn.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.