Strefa Ruchu w Książenicach już otwarta!

Grodzisk Maz.

W poniedziałek, 29 lutego oficjalnie przecięto wstęgę w książenickiej Strefie Ruchu. Dzień później obiekt przyjął pierwszych klientów.

Na zakończenie tej inwestycji z pewnością czekało wielu mieszkańców powiatu grodziskiego i nie tylko. Strefa Ruchu przygotowała bogatą ofertę, która uwzględnia potrzeby osób w różnym wieku. – To nowoczesny klub sportowy, gdzie każdy znajdzie miejsce dla siebie. To doskonałe miejsce zarówno dla dorosłych jak i dzieci, dla wymagających sportowców i sympatyków aktywnego i zdrowego stylu życia oraz dla tych, którzy w przyjaznej atmosferze chcą się zrelaksować i odpocząć po całym dniu pracy – czytamy na oficjalnej stronie Strefy Ruchu.

W miniony poniedziałek odbyło się wielkie otwarcie. Uczestniczyli w nim przedstawiciele grodziskiej gminy i powiatu oraz członkowie firmy MTG Agri-Rol, odpowiedzialnej za inwestycje. Natomiast 1 marca Strefa Ruchu przyjęła pierwszych klientów. Tego dnia wszystkie zajęcia były bezpłatne, a skorzystało z nich blisko 150 osób.

Obiekt dysponuje m.in. siłownią, salami fitness, kortami do tenisa, badmintona, squasha oraz pełnowymiarowych boiskiem do siatkówki. Ci, którzy szukają relaksu mogą skorzystać z usług wykwalifikowanego zespołu terapeutycznego i wybrać się na masaż. Na miejscu dostępna jest również sauna. W swoich propozycjach Strefa ma blisko 30 różnych zajęć m.in. jogę, pilates, cross fit, ćwiczenia TBC, tabatę. Na wszystkich salach, ćwiczącymi opiekują się doświadczeni instruktorzy personalni.

Obiekt znajduje się na Osiedlu Książenice, 4 km od Grodziska Mazowieckiego, 2 km od trasy S8 i ok. 10 km od autostrady A2. Kierowcy nie będą mieli powodu do narzekań, bowiem Strefa dysponuje dużym parkingiem.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.