Strażnicy przeszkolą panie z samoobrony

Milanówek

W Milanówku rusza trzecia już edycja bezpłatnych zajęć z samoobrony dla kobiet. Podobnie jak poprzednio, kurs poprowadzą strażnicy miejscy.

Czego będzie można się nauczyć? – Pod okiem wykwalifikowanego instruktora mieszkanki Milanówka mają możliwość wziąć udział w bezpłatnych zajęciach z samoobrony. Panie nauczą się jak reagować w sytuacjach zagrożenia i nie dać się skrzywdzić napastnikowi. Treningi będą obejmowały naukę podstawowych technik, ruchów, pchnięć i uderzeń pozwalających szybko i skutecznie unieszkodliwić agresora. Dodatkowo zajęcia wzmocnią kondycję i zapewnią mile spędzone popołudnie – zaznaczają organizatorzy.

Pierwsze spotkanie odbędzie się we wtorek, 27 lutego, o godz 18.30 na sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Królewskiej 69 (wejście przez halę sportową).  Zajęcia są bezpłatne, należy jednak odpowiednio wcześnie zgłosić chęć udziału. – Zapisy prowadzone są pod numerem telefonu Straży Miejskiej 22 724 80 45 lub na adres mailowy: sm.wegielek@gmail.com z dopiskiem w tytule: „Samoobrona” – informują milanowscy strażnicy.

O czym jeszcze powinny pamiętać panie zainteresowane kursem? – Panie powinny zabrać ze sobą uzupełnioną kartę zgłoszenia (do pobrania na strazmiejska.milanowek.pl), strój sportowy oraz dobry humor – czytamy w zaproszeniu.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.