Strażnicy pomogą odpalić auto

Region

Auto zamarzło i nie chce odpalić? O pomoc w takiej sytuacji mieszkańcy m.in.: Milanówka, Grodziska Mazowieckiego i Pruszkowa mogą prosić strażników miejskich.

Zimowa aura zagościła w regionie, a wraz z opadami śniegu pojawiły się ujemne temperatury. To oznacza kłopoty przede wszystkim dla kierowców. Nie tylko ze względu na trudniejsze warunki na drogach, ale często też z powodu problemów z porannym uruchomieniem auta. W takich sytuacjach pomoc kierowcom deklarują strażnicy miejscy z naszego regionu.

– Milanowska Straż Miejska pomoże kierowcom. Dzięki temu, że działamy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu o każdej porze można do nas zadzwonić i poprosić o pomoc w uruchomieniu pojazdu. Całodobowy kontakt z dyżurnym pod nr tel. 986 lub (22) 724 80 45 – czytamy w komunikacie jednostki z Milanówka.

– W okresie zimy i wyjątkowo niskich temperatur każdy może zadzwonić do funkcjonariusza z prośbą o przyjazd i odpalenie za pomocą kabli samochodu z rozładowanym akumulatorem. Do godz. 22 mamy trzy patrole i jeśli nie uczestniczą akurat w jakiejś interwencji, mogą pomóc od razu. Gdy strażnicy są zajęci obowiązkami, czasami troszkę trzeba poczekać. Funkcjonariusze starają się reagować na każde takie zgłoszenie, najpierw jednak załatwiają sprawy wiążące się z zagrożeniem życia lub mienia, dlatego prosimy o wyrozumiałość, jeśli na przyjazd strażników będzie trzeba chwilę zaczekać – poinformowali strażnicy z Grodziska Mazowieckiego.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.