Stłuczka na Al. Jerozolimskich

Pruszków

Uwaga kierowcy na Al. Jerozolimskich doszło do stłuczki. Na szczęście nie ma utrudnień w ruchu.

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelniczki, która zadzwoniła na nasz numer kontaktowy. – Na Jerozolimskich przy sklepie Biedronka doszło do stłuczki. Chyba nic poważnego się nie stało, ale na miejscu jest policja. – poinformowała nas czytelniczka Anna.

Pruszkowska policja przekazuje nam nieco więcej informacji na temat stłuczki. – Na jezdni w kierunku Warszawy kierowca skody nie wyhamował i uderzył w tył volkswagena, który zatrzymał się prze przejściem dla pieszych. Nikomu nic się nie stało, kierowcy trzeźwi, kolizja zostanie rozliczona mandatowo – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Na miejscu nie ma utrudnień w ruchu. Kierowcy czekają na lawetę – dodaje.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Stłuczka na Al. Jerozolimskich”

  1. Wilku starszy oryginalny pisze:

    Zapitalajcie szybciej w tych swoich brykach, siedzcie na ogonach, wpychajta się przed innych i nie przepuszczajta dalej pieszych! Powodzenia wam życzę!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły