Stawy Walczewskiego z nowymi pomostami

Grodzisk Maz.

Jeśli myśleliście, że prace modernizacyjne na grodziskich Stawach Walczewskiego dobiegły końca, to mocno się myliliście. Teren stawów wzbogaci się o kolejne elementy. Tym razem chodzi o pomosty.

Władze Grodziska Mazowieckiego Stawy Walczewskiego modernizują „na raty”. Co jakiś pojawiają się tu nowe elementy. Do tej pory udało się tu stworzyć boiska do gry w piłkę plażową, wypożyczalnię kajaków i rowerów wodnych i kąpielisko z plażą. „W kolejce” są zaś pomosty.

Urząd ogłosił przetarg na budowę trzech pomostów. Co ciekawe dwa z nich nie będą znajdowały się na stawach. Pierwszy z nich powstanie po przeciwnej stronie stronie kąpieliska. Będzie pomost wypoczynkowy, na którym mają docelowo pojawić się drewniane leżaki. Drugi z pomostów zostanie wybudowany na północnym zbiorniku. Tu zaplanowano miejsce na drewniane leżaki i siedziska. Trzeci pomost powstanie na wodzie tuż obok plaży i kąpieliska.

Wszystko wskazuje na to, że z dodatkowych miejsc do wypoczynku „na Walca” będzie można skorzystać już wiosną. Wybrany w przetargu wykonawca będzie miał 120 dni na realizację zadania.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Stawy Walczewskiego z nowymi pomostami”

  1. parzniewianin pisze:

    WOW. Już myslałem że o stawach Walczewskiego w krainie WGM już nie usłyszę. A tu z Nowym Rokiem taka niespodzianka . Tak trzymać. Będzie co komentować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły