Statuetki Urbs Nova rozdane

Region

Jan Starzyński, prezydent Pruszkowa po raz kolejny wręczył przedsiębiorcom i osobom zaangażowanym w życie miasta statuetki Urbs Nova.

Na uroczystym spotkaniu, które odbyło się 10 grudnia w oranżerii Muzeum Starożytnego Hutnictwa w Pruszkowie, prezydent miasta, Jan Starzyński spotkał się z pruszkowskimi przedsiębiorcami. Wszyscy uczestnicy zostali zapoznani z planami budżetowymi i inwestycyjnymi miasta na przyszły rok. Prezydent wręczył również statuetki Urbs Nova osobom i przedstawicielom instytucji za szczególne osiągnięcia dla Pruszkowa.
Statuetki otrzymali:

W kategorii Rozwój Gospodarczy
„St. – Majewski” S.A. sp. kom.  
za pokonywanie przeciwności i konsekwentne stosowanie tradycyjnej technologii w produkcji ołówków i utrzymywanie znanej w kraju i w świecie marki, za promowanie miasta połączone z promocją firmy;

„Nice Polska” Sp. z o.o.  
za uznawanie Pruszkowa za ważne miejsce działalności firmy, za kreowanie marki kojarzonej z Pruszkowem, za wspieranie miejskich inicjatyw.

W kategorii Kultura
dr inż. arch. Andrzej Otto
za długoletnią służbę i działalność społeczną i kulturalną na rzecz Pruszkowa, szczególnie w dziedzinie krzewienia wrażliwości muzycznej wśród mieszkańców.

W kategorii Działalność Społeczna
dr Hanna Karszewska
za pełną poświęcenia pracę i opiekę nad ludźmi słabszymi,

Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów
Koło nr 6 w Pruszkowie za aktywne uczestnictwo w życiu społecznym Pruszkowa, poprzez pracę na rzecz emerytów, rencistów i inwalidów

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej z Warszawy
za konsekwentne wspieranie idei samorządności lokalnej i rozwoju demokracji.

W kategorii Edukacja i Sport Prezydent nie przyznał wyróżnienia.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.