Sprzedawał narkotyki przed szkołą

Region

Policjanci z Piastowa zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który sprzedawał narkotyki przed jedną z piastowskich szkół. Marcin B. może za ten czyn trafić do więzienia.

We wtorkowy wieczór dyżurny komisariatu w Piastowie odebrał informacje o głośnie zachowującej się grupie młodzieży. Pod wskazany w zgłoszeniu adres została wysłana załoga policji. Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce po nastolatkach nie było już śladu. Mundurowi udali się na patrol okolicy. Podczas sprawdzania terenu otrzymali informację o młodym mężczyźnie, który prawdopodobnie sprzedaje narkotyki.

Kilka minut później funkcjonariusze dostrzegli siedzącego w bramie szkoły mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi z pozyskanej informacji. Policjanci postanowili, więc wylegitymować 24-latka. Mężczyzna na pytanie o cel przesiadywania przed szkołą odpowiedział, że jest pracownikiem firmy przeprowadzającej remont elewacji budynku szkoły. Pomimo tego wyjaśnienia Marcin B. został poddany kontroli osobistej. Mundurowi znaleźli w kieszeni spodenek 24-latka 16 woreczków z suszem roślinnym. Po późniejszym badaniu okazało się, że jest to marihuana.

Marcin B. został zatrzymany i przewieziony na komisariat. Teraz usłyszy zarzut rozprowadzania środków odurzających. Za ten czyn grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.