Sprawdźcie zmiany organizacji ruchu wokół cmentarzy w naszym regionie

Region

Jeśli 1 listopada planujecie odwiedzić groby bliskich na nekropoliach powiatu pruszkowskiego to przygotujcie się na utrudnienia i zmiany w organizacji ruchu.

Poniżej zamieszczamy informacje o tym jak będzie wyglądała organizacja ruchu w rejonie cmentarzy w powicie pruszkowskim.

PRUSZKÓW
Cmentarz pruszkowski
Tu w dniu 1 listopada ul. 2 Sierpnia zostanie zamknięta dla ruchu w godz. 7.00 do 17.00 ( od ulicy Komorowskiej do ulicy Plantowej ).

Cmentarz Żbikowski
Jak co roku w rejonie węzła autostradowego na skrzyżowaniu dróg 718 i 701 ruchem kierować będą policjanci. W rejonie ul. Domaniewskiej wyznaczone zostaną parkingi m.in. pod wiaduktem biegnącym nad autostradą). W rejonie cmentarza będzie obowiązywał tam ruch jednokierunkowy.

RASZYN
Cmentarz w Puchałach
Od 31 października od godz. 15.00 do 4 listopada do godz. 19.00 zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu w rejonie cmentarza w Puchałach. Dojazd do cmentarza od al. Krakowskiej zostanie zamknięty. Na skrajnym prawym pasie al. Krakowskiej wyznaczone zostaną miejsca do parkowania równoległego pojazdów – na tym odcinku obowiązywać będzie ograniczenie maksymalnej prędkości do 50 km/h oraz wprowadzone zostaną znaki ostrzegawcze z tabliczką „PIESI”’. Wprowadzony będzie jeden kierunek ruchu na ul. Centralnej od ul. Żwirowej do al. Krakowskiej.

BRWINÓW
Cmentarz w Brwinowie
Od 31 października do 2 listopada ul. Armii Krajowej do cmentarza będzie zamknięta. Dopuszczony zostanie tam jedynie ruch komunikacji zastępczej oraz dojazd kupców. Od ul. Szkolnej będzie obowiązywał zakaz wjazdu w ul. Zgoda. Od ul. Powstańców Warszawy będzie obowiązywał zakaz skrętu w ul. Armii Krajowej. Umożliwiony będzie dojazd do parkingu przy ul. Powstańców Warszawy.

NADARZYN
Cmentarz w Nadarzynie
Od dnia 31 października do 2 listopada wprowadzony zostanie jeden kierunek ruchu w ul. Turystycznej na odcinku od ulicy bez nazwy do ul. Przejazdowej.

KOMORÓW
Cmentarz w Komorowie
Tu zaplanowano zmianę organizacji ruchu w dniach od 31 października do 4 listopada, będzie obowiązywał jednokierunkowy ruch ul. Turystyczna – Starego Dębu – Polna – Bugaj – Turystyczna.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.