Sprawdź jakość powietrza

Region

Jeśli chcecie wiedzieć jaka jest jakość powietrza w okolicy to możecie to sprawdzić również na WPR24. Odczyty z okolicznych stacji zamieszczamy poniżej. Dane są aktualizowane na bieżąco.

Do tego, że smog wisi w powietrzu już się przyzwyczailiśmy. Jednak nim wybierzemy się na spacer lub wyjdziemy pobiegać warto sprawdzić jakość powietrza, bo z tą, zwłaszcza zimą nie jest najlepiej. W chłodne i słoneczne dni zawartość pyłu PM2,5 i PM10 potrafi przekraczać normy nawet o kilkaset procent. Teraz odczyty z okolic możecie sprawdzić jednym kliknięciem.

Poniżej znajdziecie informacje o smogu z aż dziewięciu lokalizacji z naszego regionu: ul. Hubala w Pruszkowie, ul. Piłsudskiego i ul. Żwirowej w Brwinowie, ul. Piaseckiego w Otrębusach, ul. Szkolnej w Żółwinie, ul. Szkolnej w Raszynie,ul. Długiej w Dawidach Bankowych, ul. Wierzbowej w Słominie oraz ul. Górna Droga w Warszawie (odczyty z rejonu ul. Bodycha i Regulskiej w gminie Michałowice). W ostatnim czasie czujniki pojawiły się w trzech nowych lokalizacjach ul. Żwirowej w Brwinowie, ul. Piaseckiego w Otrębusach, ul. Szkolnej w Żółwinie i ul. Długiej w Dawidach Bankowych. Niebawem kolejne czujniki powinny pojawić się w Pruszkowie i Komorowie.

Odczyty prezentują informacje o jakości powietrza, zawartości pyłów PM2,5 i PM10, temperaturę, ciśnienie i wilgotność powietrza.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.