Sprawca ataku nożem przyznał się do winy

Grodzisk Maz.

Wracamy do sprawy. W nocy z 9 na 10 kwietnia na ul. Bałtyckiej w Grodzisku Mazowieckim doszło do sprzeczki pomiędzy dwoma mężczyznami. Jeden z nich wyjął nóż i ugodził drugiego w brzuch. Jak udało się nam ustalić, sprawca przyznał się do winy.

W wyniku tego zdarzenia poszkodowany doznał rozległej rany ciętej. W wyniku zadanego ciosu mężczyzna trafił do szpitala. – Kiedy zespół ratownictwa medycznego dotarł na miejsce zastał mężczyznę z rozległą i głęboką raną ciętą zrobioną ostrym narzędziem w okolicy jamy brzusznej. Pacjenta w stanie średnio-ciężkim przewieziono do szpitala w Grodzisku Mazowieckim – mówił nam Wojciech Jóźwiak z Falck Medycyna.

Sprawca szybko został zatrzymany przez grodziskich policjantów, a następnie trafił do aresztu. Ustaliliśmy, że podejrzany został przesłuchany i przyznał się do winy. – W tej sprawie zostały postawione zarzuty Sebastianowi M. z artykułu 157 kodeksu karnego, dotyczące uszczerbku na zdrowiu powyżej siedmiu dni. Podejrzany przyznał się do popełnienia zarzucanego mu przestępstwa. Zastosowano wobec niego środki zapobiegawcze – wyjaśnia Michał Dziekański, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.