Spotkanie z Piotrem Gąsowskim

Milanówek

7 maja w sali kinowej L'amour Maison w Milanówku odbędzie się spotkanie z Piotrem Gąsowskim. Wstęp wolny!

Piotr Gąsowski to znany polski aktor, artysta kabaretowy i prezenter telewizyjny. W 1986 ukończył studia na PWST w Warszawie. Na scenie teatralnej debiutował rok później. Występował w takich teatrach jak: 6. piętro, Capitol, Komedia, Nowy, Projekt Warszawa, Kamienica. 

Prowadził też wiele programów telewizyjnych, m.in.:  „KOT czyli Ktoś Ogromnie Tajemniczy”, „Joker”, „Bliźniaczki”, „Dubidu”, „Kalambury”, „Taniec z gwiazdami”, „Polski turniej wypieków”, „Twoja twarz brzmi znajomo”.

1 marca tego roku ukazała się książka Piotra Gąsowskiego pt. „Co mi w życiu nie wyszło”. – Piotr Gąsowski przez pięć lat pracowicie spisywał swoje wspomnienia, co komentuje z właściwym sobie lekko sardonicznym poczuciem humoru. Co go łączyło z Robinem Williamsem i czego dowiedział się o sobie od Gustawa Holoubka – o tym w biografii o tytule tak przewrotnym, jak prawdziwym – informują organizatorzy spotkania.

Spotkanie autorskie z Piotrem Gąsowskim odbędzie się w sali kinowej L’amour Maison przy ul. Piłsudskiego 33 (wejście od ul. Warszawskiej) 7 maja o godz. 17.00. Wstęp wolny.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.