Spotkanie z burmistrzem Milanówka

Milanówek

Milanowianie będą mieli dobrą okazję do porozmawiania o ważnych dla nich sprawach z włodarzami miasta. Dziś, 24 maja odbędzie się spotkanie z burmistrzem Milanówka.

Zazwyczaj aby spotkać się z burmistrzem należy udać się do budynku urzędu miasta w określony dzień. W Milanówku od wielu lat jest to środa. Ale to nie zawsze wystarcza. Dlatego włodarze postanowili zorganizować dodatkowe spotkania, jedno z nich odbędzie się dziś, 24 maja o godz. 18.00. Dzięki temu mieszkańcy będą mogli zasygnalizować swoje potrzeby i oczekiwania.

Jakie zagadnienia zostaną poruszone? – Na spotkaniu burmistrz Milanówka, Wiesława Kwiatkowska przedstawi najważniejsze zagadnienia związane z rozwojem naszego miasta. Do Państwa dyspozycji będą także przedstawiciele poszczególnych referatów Urzędu Miasta i Jednostek Organizacyjnych Gminy – czytamy na stronie internetowej milanowskiego magistratu.

Ponadto będzie to świetna okazja aby porozmawiać o remontach dróg, budowach odwodnień oraz innych ważnych inwestycjach. Zatem jeśli masz jakiekolwiek pytania, będziesz mógł zadać je podczas spotkania.

Start: 24 maj, godz. 18.00.
Miejsce: Hala Sportowa przy Zespole Szkół Gminnych nr 1, ul. Królewska 69, Milanówek.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.