Spotkaj się z burmistrzem

Brwinów

Wrzesień będzie niezwykle pracowity dla burmistrza Brwinowa Arkadiusza Kosińskiego. Włodarz tradycyjnie już rozpoczyna cykl spotkań z mieszkańcami wszystkich miejscowości na terenie gminy.

Czemu mają służyć takie spotkania? Jak przyznaje Kosiński dzięki takim zebraniom może porozmawiać z ludźmi, którzy często nie mają czasu by odwiedzić urząd. Wrzesień to również czas kiedy powstaje projekt budżetu gminy na kolejny rok. Dzięki sugestiom mieszkańców można do niego wpisać pilne inwestycje, które są zgłaszane właśnie na takich spotkaniach. – Od samego początku spotykam się z mieszkańcami. Po tegorocznym cyklu dojdziemy do ponad 160 spotkań – mówi Arkadiusz Kosiński. – Takie zebrania to okazja by porozmawiać o tym co udało się zrealizować w minionych miesiącach i przedstawić plany na kolejne. Dodatkowo w trakcie spotkań ustalane są fundusze sołeckie – dodaje.

Cykl spotkań ruszy już 30 sierpnia. O godz. 18.00 burmistrz spotka się z mieszkańcami Kań (Patataj, Krótka 9). Dzień później burmistrz pojawi się w Otrębusach (Świetlica, Krótka 10, godz. 18.00). Natomiast 5 września z Arkadiuszem Kosińskim spotkają się mieszkańcy Czubina (Czubin 9, godz. 18.00) i Biskupic (OSP Biskupice, godz. 20.00). W kolejnych dniach września burmistrz odwiedzi wszystkie miejscowości gminy.

Dokładny harmonogram wizyt dostępny jest tu.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.