Żyrardowianka rozgromiła GLKS

Piłkarze GLKS Nadarzyn przegrali na wyjeździe z Żyrardowianką Żyrardów 1:4.

Spotkanie toczyło się w potwornym upale. Zawodnicy z Nadarzyna starali się przeciwstawić gospodarzom, ale nie mieli pomysłu na rozmontowanie obrony rywala. Raz co prawda im się udało i Adrian Piórkowski strzelił bramkę, ale jak się później okazało, było to honorowe trafienie.

Żyrardowianka niemal przez cały mecz atakowała i tylko doskonała dyspozycja Rafała Dwórzyńskiego uratowała zespół od większych strat. Już do przerwy piłkarze Macieja Terleckiego przegrywali 1:3. Po przerwie rywale dorzucili jeszcze jedną bramkę i spotkanie zakończyło się wynikiem 1:4.