Zwycięstwo w meczu walki

Koszykówka

Pruszkowskie Liderki cieszą się ze zwycięstwa. Podopieczne Jacka Rybczyńskiego do samego końca walczyły o triumf w starciu z KKS Olsztyn. Do rozstrzygnięcia potrzebna była dogrywka.

Po pięciu porażkach nastroje wśród Liderek nie były najlepsze, jednak w końcu nadeszło przełamanie. Pruszkowska drużyna pokonała wysoko Pszczółkę AZS UMCS II Lublin. W spotkaniu z KKS Olsztyn Lider grał o kolejny triumf na własnym terenie.

 

Mecz obrazował ogromną wolę walki z obu stron. Żadna z drużyn nie pozwoliła odskoczyć rywalkom. Pierwsza kwarta zakończyła się remisem po 22. W połowie spotkania Liderki prowadziły trzema punktami, jednak później do głosu doszły olsztynianki. KKS był o krok od zwycięstwa. Rzut Jolanty Nowocin za dwa dał Liderkom dogrywkę.

 

Mimo, że obie drużyny były zmęczone to walczyły. Liderki wyrwały zwycięstwo i mogły unieść ręce w górę. Zespół z Pruszkowa do wygranej poprowadziła Anna Dąbek, która rzuciła 17 punktów, jednak nie była najlepiej punktującą zawodniczką spotkania. W ekipie z Olsztyna nie do zatrzymania była Alicja Minczewska – 37 „oczek”.

 

PTS Lider Pruszków – KKS Olsztyn 79:77 (22:22, 19:16, 14:16, 15:16, d: 9:7)

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.