Zwycięska passa podtrzymana

Koszykówka

Nie ma wątpliwości, że Lider Pruszków złapał właściwy rytm. Podopieczne Jacka Rybczyńskiego wygrały trzeci mecz z rzędu.

Tak jak często bywa, zespół potrzebuje jednego dobrego spotkania, aby uwierzyć w siebie. Zwycięstwo w meczu z Pszczółką AZS UMCS II Lublin natknęło Liderki. Ekipa z Pruszkowa gra coraz pewniej i wygrywa.

SMS PZKosz II Łomianki to drużyna, która cały czas czeka na zwycięstwo w tym sezonie. Liderki nie miały litości dla rywalek i udowodniły, że są zdecydowanie lepsze. Od samego początku zespół z Pruszkowa dominował. Już w pierwszej kwarcie Liderki wypracowały znaczącą przewagę. Zespół Rybczyńskiego prowadził 14 punktami i mógł spokojnie kontrolować sytuację. Przyjezdne wygrały drugą i trzecią kwartę, jednak nie były w stanie zagrozić gospodyniom. W czwartej odsłonie pruszkowska drużyna nadawała ton poczynaniom na parkiecie i powiększyła swoją przewagę do 15 punktów.

Gospodynie do zwycięstwa poprowadziła Anna Dąbek, która rzuciła 16 punktów. Dobrą skutecznością popisała się również Jolanta Nowocin – 12 „oczek”. Warto nadmienić, że Liderki trzykrotnie trafiły „za trzy” przy siedemnastu próbach. SMS ani razu nie rzucił trójki. Obie ekipy zanotowały skuteczność z gry na poziomie 33%.

PTS Lider Pruszków – SMS PZKosz II Łomianki 59:44 (20:6, 12:14, 11:14, 16:10)

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.