Zostań Mistrzem Olimpijskim

Wrotkarstwo

Już dziś odbędą się pierwsze zawody jazdy szybkiej na rolkach dla dzieci w ramach imprezy Zostań Mistrzem Olimpijskim. Uczestnicy będą rywalizować na pruszkowskiej BGŻ Arenie.

Zostań Mistrzem Olimpijskim to impreza sportowa, która będzie cyklicznie rozgrywana w ostatnim tygodniu każdego miesiąca. W poniedziałek lub środę dzieci w sześciu kategoriach wiekowych (Kadet – 1999/2000, Junior C – 2001/2002, Junior D – 2003/2004, Junior E – 2005/2006, Junior F – 2007/2008, Dzieci – 2009 i młodsi) będą rywalizować na śródtorzu pruszkowskiego welodromu.

Zawodnicy przez cały rok będą walczyć o jak najlepsze miejsce w końcowej klasyfikacji (będą w niej zamieszczeni wszyscy zawodnicy, którzy wzięli udział w zawodach). Zawodnicy, którzy zajmą miejsca na podium w poszczególnych zawodach otrzymają dyplomy i medale, natomiast pozostali zostaną odznaczeni medalami za udział w imprezie. Dla najlepszych po 10 wyścigach w danej kategorii wiekowej organizatorzy ufundują specjalne nagrody, które zostaną przekazane podczas wielkiego finału zaplanowanego na grudzień tego roku.

Aby wziąć udział w zawodach Zostań Mistrzem Olimpijskim, należy opłacić składkę w wysokości 10 zł. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup medali, dyplomów oraz numerów startowych dla uczestników. Zapisy do zawodów odbędą się w godz. 18.15–18.40 przed zawodami, natomiast rywalizacja rozpocznie się o godz. 18.45.

Najlepsi zawodnicy otrzymają możliwość startu w turniejach organizowanych przez Polski Związek Sportów Wrotkarskich.

Organizatorami imprezy są UKS Kobra Brwinów oraz UKS Gladiatorzy Pruszków.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.