Znicz zremisował z Mazurem Karczew

Piłkarze Znicza Pruszków zremisowali u siebie w towarzyskim spotkaniu z Mazurem Karczew 2:2. Wszystkie gole padły w ostatnich 15 minutach drugiej połowy.

Pierwsza część gry nie była zbyt ciekawa. Gra toczyła się głównie w środku pola. Choć Znicz starał się przejąć inicjatywę, to nie przedostawał się pod bramkę gości. Warte odnotowania były jedynie groźne strzały Adriana Paluchowskiego i Michała Zapaśnika, ale pierwszy uderzył nad poprzeczką, a drugi dwukrotnie nie dał rady pokonać bramkarza gości.

Dużo ciekawiej było w drugiej połowie. Gospodarze od razu rzucili się do ataku i już w 51. minucie powinno być 1:0 – na bramkę Mazura strzelał Paluchowski, Dutkowski odbił piłkę, do której dopadł Zapaśnik, ale piłkarz Znicza przeniósł piłkę nad poprzeczką. Kilkanaście minut później groźnie strzelał Daniel Nawrocki, ale i jemu nie udało się trafić do siatki. W 76. minucie Znicz objął prowadzenie po strzale z bliskiej odległości Paluchowskiego. Dwie minuty później Mariusz Zawodziński trafił w poprzeczkę, a chwilę potem strzałem zza pola karnego Piotr Zegarek pokonał Mateusza Czarneckiego. W 83. minucie Znicz znów objął prowadzenie – po dośrodkowaniu w pole karne z piłką minął się bramkarz gości, a Nawrocki strzałem głowa posłał piłkę do pustej bramki. Trzy minuty później rywale przeprowadzili kontrę po której wyrównali i ustalili wynik meczu na 2:2.

Znicz Pruszków – Mazur Karczew 2:2 (0:0)

Znicz Pruszków: Paweł Pazdan (’46 Mateusz Czarnecki) – Zawodnik testowany (’76 Mateusz Majewski), Igor Biedrzycki (’58 Mariusz Zawodziński), Arkadiusz Jędrych, Kamil Tomas (’46 Michał Chrabąszcz)- Michał Kucharski, Norbert Jędrzejczyk, Marcin Rackiewicz (’46 Maks Banaszewski), Maciej Machalski (’57 Daniel Nawrocki), Michał Zapaśnik (’68 Zawodnik testowany) – Adrian Paluchowski.

Mazur Karczew: Pusek (Dutkowski) – Wójcik (Trzaskowski),Krystosiak, testowany (Filipczak), Przysowa (Zembol) – Graczyk (Skóra) – Barzyc, Kopeć (Wojciechowski), Kozakiewicz, Sobótka – testowany (Zegarek)

Bramki: ’76 Adrian Paluchowski, ’83 Daniel Nawrocki – ’81, ’86 Piotr Zegarek