Znicz Pruszków pokonany przez Legię

Znicz Pruszków przegrał mecz sparingowy z Legią Warszawą 0:3. Bramki dla warszawskiej drużyny zdobywali Kucharczyk, Efir i Szałachowski.

W pierwszej połowie piłkarze Znicza pewnie dotrzymywali kroku drużynie gości. Zawodnicy ze stołecznego klubu mieli spory problem z pokonaniem silnej obrony Znicza. Niestety w 42 minucie Michał Kucharczyk pokonał naszego bramkarza i zdobył gola dla Legii.

Zawodnicy gości po przerwie wyszli na murawę bardzo zmotywowani. Ich determinacja ujawniła się już w 48. minucie, kiedy Michał Efir umieścił piłkę w bramce gospodarzy. Niespełna 20 minut później znicz miał szanse zdobycia bramki kontaktowej, jednak doskonałym refleksem wykazał się bramkarz stołecznego klubu. Zwycięstwo Legii przypieczętowała bramka zdobyta w 82 minucie przez Sebastiana Szałachowskiego, który ustanowił wynik spotkania na 3:0 dla Legii Warszawa.

Robert Podoliński, trener Znicza podkreślał po meczu, że jego zawodnicy wypadli bardzo dobrze w tym spotkaniu. Mimo kilku dobrych sytuacji piłkarzom Znicza zabrakło odrobiny szczęścia.

Znicz Pruszków 0-3 Legia Warszawa

Michał Kucharczyk 42' Michał Efir 48' Sebastian Szałachowski 82'

Znicz Pruszków: Wojciech Małecki (46' Mateusz Czarnecki) – Maciej Rybaczuk (46' Michał Kucharski), Norbert Jędrzejczyk (46' Rafał Cegliński), Piotr Rafalski (58' Arkadiusz Jędrych), Rafał Zaborowski (46' Artur Januszewski) – Paweł Kozub (46' Paweł Bylak), Bartosz Osoliński (55' Adrian Kasztelan), Adrian Stępień (55' Krzysztof Kopciński), Marcin Rackiewicz (46' Kamil Tomas) – Łukasz Pawluczuk (60' Emil Rembiejewski), Krzysztof Świątek.