Znicz Pruszków liderem

Po sobotniej wygranej z drużyną Startu Otwock pruszkowska drużyna zajmuje pierwsze miejsce w tabeli.

Już od pierwszej minuty spotkania na murawie widać był przewagę pruszkowskiego klubu. W 20. minucie po faulu na Krzysztofie Kopcińskim okazję do pokonania bramkarza z Otwocka miał Paweł Tomczyk. Niestety piłka niefortunnie odbiła się od poprzeczki. Kacper Tatara próbował jeszcze dopić piłkę, jednak w ostatniej chwili wybił ją Jacek Moryc. Niespełna 25 minut później Tatara perfekcyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce gości. Zawodnicy zeszli do szatni przy stanie 1:0 dla gospodarzy.

W drugiej połowie piłkarze Znicza szybko doprowadzili do podwyższenia wyniku. W 51. minucie kolejnego gola zdobył Bartosz Ossoliński, kwadrans później na listę strzelców wpisał się Krzysztof Kopciński. Wygrana Znicza była już pewna, jednak w 77. minucie po zamieszaniu w polu karnym precyzyjnym strzałem, gola zdobył Wojciech Wocial ustanawiając wynik na 3:1. Drużyna z Otwocka miała szansę na zmianę wyniku w doliczonym czasie. Bramkarz Znicza Wojciech Małecki w ostatnich minutach faulował w polu karnym Ihora Mihalevskiego. Piłkarz jednak przestrzelił i piłka poszybowała nad poprzeczką.

Znicz Pruszków – Start Otwock 3:1