Znicz pomoże Nadarzynowi, Nadarzyn pomoże Zniczowi

Region

W meczu 30. kolejki drugiej ligi Znicz Pruszków zagra na wyjeździe z przedostatnią Puszczą Niepołomice. Jeżeli zawodnicy z Pruszkowa co najmniej zremisują to jednocześnie zapewnią utrzymanie lokalnemu rywalowi – GLKS-owi Nadarzyn.

Kibice Znicza wciąż wierzą w awans swoich ulubieńców. Jeżeli podopieczni Świerczewskiego i Śliwowskiego wygrają pięć ostatnich spotkań, a rywale pogubią punkty, jest to możliwe.

Po ostatnim zwycięstwie z Sokołem Sokółką, czerwono-żółci powinni pójść za ciosem i pokonać niżej notowanego rywala. Jednak nie będzie to takie proste. Co prawda zespół z Niepołomic przegrał ostatnie spotkanie, ale w 27. i 28. kolejce zanotował dwa zwycięstwa, w tym jedno 5:1 z Ruchem Wysokie Mazowieckie rozgrywane na wyjeździe, co świadczy o niezłej formie Puszczy.

Jeżeli Znicz wywalczy jakiekolwiek punkty z Niepołomicami to skorzysta na tym GLKS Nadarzyn, który zapewni sobie utrzymanie w II lidze.

Z kolei podopieczni Tomasza Matuszewskiego podejmują u siebie Świt Nowy Dwór Mazowiecki, który zajmuje obecnie czwartą lokatę i ma trzy punkty przewagi nad drużyną Znicza Pruszków.

Jeżeli GLKS zdobędzie komplet punktów i Znicz również pokona rywala, to ekipa z Pruszkowa zrówna się punktami ze Świtem i zwiększy swoje szanse na awans.

Czy lokalni rywale sobie pomogą przekonamy się już w weekend.

Spotkanie Puszcza Niepołomice – Znicz Pruszków odbędzie się w niedzielę o godz. 17.00 w Niepołomicach, natomiast mecz GLKS – Świt rozegrany zostanie w sobotę na stadionie GLKS-u. Początek o godz. 16.00.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.