Znicz poległ w Puławach

Piłkarze Znicza Pruszków przegrali na wyjeździe z Wisłą Puławy 1:2. Honorowa bramkę dla żółto-czerwonych zdobył Kamil Witkowski.

Podopieczni Mariusza Pawlaka znów nie dali rady rywalom. Po zwycięstwie w poprzedniej kolejce z Pogonią Siedlce wydawało się, że zespół wraca na właściwe tory. Rywale jednak pokazali, że jest inaczej i już w 3. minucie strzelili pierwszą bramkę, która pozwoliła im kontrolować przebieg spotkania. Pierwszy groźny strzał zawodnicy Znicza oddali dopiero w 20. minucie, ale Przemysław Sztybrych uderzył nad bramką. W 35. minucie powinno być 2:0, ale w ostatniej chwili piłkę z linii bramkowej wybił jeden z obrońców Znicza.

W drugiej części spotkania gospodarze nie przestają atakować i 20 minut po wznowieniu gry Łukasz Giza strzela na 2:0. Piłkarze Znicza długo nie potrafili się otrząsnąć po stracie tego gola. Jednak w 87. minucie błąd obrońców wykorzystał Kamil Witkowski i strzelił kontaktową bramkę. Jak się okazało to było wszystko na co tego dnia było stać piłkarzy Znicza. Zawodnicy Pawlaka zasłużenie przegrywają.

Wisła Puławy – Znicz Pruszków 2:1 (1:0)

Wisła: Beszczyński – Gawrysiak, Skórnicki, Budzyński, Ł. Misztal – Kozieł (70’ Olszak), Mokiejewski (90’ Wójtowicz), Wiącek, Giziński – Giza (86’ Orzędowski), Nowak

Znicz: P. Misztal – Kucharski, Jędrych, Sztybrych, Januszewski – Duda (59’ Tomas), Wojdyga, Bylak (59’ Witkowski), Kopciński (84’ Majewski) – Zawodziński, Łudziński

Sędziował: Leszek Gawron (Mielec)