Znicz gromi

Region

Piłkarze Znicza Pruszków pokonali w siebie Ruch Wysokie Mazowieckie 5:2. Bohaterem spotkania był Kamil Witkowski, który strzelił trzy bramki.

W przedostatnim spotkaniu tych rozgrywek podopieczni Piotra Świerczewskiego i Michała Śliwowskiego zagrali najlepszy mecz w tej rundzie.

Znicz Pruszków najpierw odrabiał straty, aby później dobić rywala. Najpierw w 25. minucie gola dla Ruchu strzelił Tomasz Kurkiewicz. Wyrównał w ostatniej minucie pierwszej połowy Krzysztof Kopciński.

W drugiej odsłonie Znicz starał się atakować, i 15 minut po wznowieniu gry Kamil Witkowski dał prowadzenie czerwono-żółtym. W 66. minucie goście wyrównali – rzut karny na bramkę zamienił Przemysław Kołłątaj.

Trzy minuty później już było 3:2. Doskonałą okazję wykorzystał Artur Januszewski. Dzieła dokończył w 82. i 90. minucie Kamil Witkowski, który skompletował hattricka.

Na kolejkę przed końcem Znicz zajmuje szóste miejsce w tabeli II ligi.

Znicz Pruszków – Ruch Wysokie Mazowieckie 5:2 (1:1)

Znicz: Błażejczyk – Tomczyk, Jędrych, Jędrzejczyk, Januszewski – Majewski (70' Tomas), Karcz (43' Kasztelan), Osoliński, Kopciński (87' Machalski), Kucharski – Bylak (55' Witkowski).

Ruch: Iwanowski – Bartkiewicz, Urban, Kołłątaj, Drągowski – Kułkiewicz, Grzybowski (62' Ambrożewicz), Jegliński, Kołodziejczyk (85' Wiech), Oświęcimka – Trzaskalski (60' Fidziukiewicz)

Sędziował: Robert Marciniak (Kraków)