Znicz Basket uległ w Siedlcach

Region

Koszykarze Znicza Basket Pruszków w wyjazdowym meczu przegrali z drużyną SKK Siedlce.

Już od pierwszej minuty świetnie na własnym parkiecie spisywali się koszykarze z Siedlec. Piotr Miś już w pierwszych minutach zdobył sześć punktów z rzędu. Świetnie dysponowanego zawodnika nie mogli zatrzymać podkoszowi z pruszkowskiego klubu, Przemysław Szymański i Andrzej Misiewicz. W drugiej kwarcie gospodarze wypracowali ponad piętnastopunktową przewagę. Bardzo przysłużył się do tego właśnie Piotr Miś. Prócz zdobytych 19. punktów, zawodnik SKK Siedlce absorbował obrońców Znicza Basket. Dzięki czemu koszykarz oddawał piłkę jednemu z niepilnowanych kolegów i gospodarze zdobywali kolejne punkty.

W trzeciej kwarcie zawodnicy SKK Siedlce wypracowali ogromną przewagę punktową. Wydawać by się mogło, że siedemnaście punktów różnicy da gospodarzom pewne zwycięstwo. Jednak koszykarze Znicza Basket w czwartej kwarcie zdołali zmniejszyć stratę do SKK Siedlce do zaledwie sześciu punktów. Niestety na taki wynik szybko zareagowali rywale i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 69: 52 dla SKK Siedlce

SKK Siedlce – Znicz Basket Pruszków 69:52 (24:13, 11:15, 14:14, 20:10)