Znicz Basket bez punktów po 1.kolejce

Znicz Basket Pruszków przegrał mecz inaugurujący pierwszą kolejkę I ligi koszykówki mężczyzn. W spotkaniu z Rosą Radom pruszkowianie ulegli 55-98.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem 39-39. Po zmianie stron Znicz kompletnie przestał grać. Przez pierwsze pięć minut drugiej połowy pruszkowianie nie zdobyli ani jednego punktu. Kolejne minuty meczu nie przynosiły zmiany. Koszykarze z Pruszkowa rozegrali druga połowę dramatycznie słabo całkowicie oddając pole swojemu rywalowi.

Dla Znicza Basket była to najwyższa ligowa porażka w historii istnienia klubu. Najwięcej punktów dla naszego zespołu zdobyli Grzegorz Malewski 12 oraz Dominik Czubek 10. Kolejny mecz koszykarze rozegrają w Pruszkowie z ŁKS-em Łódź.

Rosa Radom – Znicz Basket Pruszków 98:55 (22:20, 17:19, 37:6, 22:10)