Znicz zremisował z Arką

Piłka Nożna

Piłkarze Znicza Pruszków rozegrali pierwszy sparing na zgrupowaniu w Ostródzie. Rywalem żółto-czerwonych była Arka Gdynia.

Pruszkowianie w spotkaniu z wyżej notowanym rywalem zaprezentowali się przyzwoicie. Mimo iż było to dopiero pierwsze przedsezonowe spotkanie Znicz pokazał charakter i stworzył sobie kilka okazji do zdobycia bramki, ale ostatecznie nie udało się pokonać bramkarza rywali. Na plus należy też zaliczyć czyste konto, które zachowali Michał Bigajski i Oliwer Wienczatek.

Co prawda Dariusz Banasik jeszcze wiele elementów musi w grze zespołu poprawić, ale ma na to sporo czasu. Pierwsza kolejka ligowa dopiero na początku sierpnia. Wcześniej, bo w drugiej połowie lipca Znicz zagra pierwsze spotkanie w Pucharze Polski z Wissą Szczuczyn.

Arka Gdynia – Znicz Pruszków 0:0

Arka Gdynia (I połowa): Skowron – Sulewski, Marcjanik, Szur, Dampc – Odunka, Gałecki, Lech, Wojowski, Calderon – Jagiełło.

Arka Gdynia (II połowa): Miszczuk – Kowlaski, Szur, Marcjanik, Dampc – Brzuzy, Gałecki, Nalepa, Koziara, Sulewski – Odunka.

Znicz Pruszków: Michał Bigajaski (46’ Oliwer Wienczatek) – Michał Kucharski, Arkadiusz Jędrych, Andrzej Niewulis, zawodnik testowany – Art.ur Januszewski (46’ zawodnik testowany), Paweł Tomczyk (46’ zawodnik testowany), Bartosz Niksiński, Marcin Rackiewicz (46’ zawodnik testowany), Maksymilian Banaszewski(46’ Daniel Nawrocki) – Karol Grudniewski.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.