Znicz zagra z Legią

Piłka Nożna

Piłkarze Znicza Pruszków będą mieli okazję sprawdzić się na tle Legii Warszawa. Żółto-czerwoni w sobotę, 26 marca, rozegrają mecz sparingowy z liderem ekstraklasy.

Legia Warszawa po zimowej przerwie wskoczyła na fotel lidera ekstraklasy i wydaje się, że nikt nie będzie w stanie powstrzymać stołecznej drużyny przed zdobyciem mistrzostwa Polski. Z kolei Znicz walczy o awans do I ligi. Piłkarze z Pruszkowa po meczu z GKS-em Tychy będą musieli udać się do Ząbek, gdzie rozegrają mecz sparingowy z Legią.

Warto wspomnieć, że podopieczni Stanisława Czerczesowa nie wystąpią w najmocniejszym składzie. Wielu legionistów udało się na zgrupowania swoich reprezentacji. Stołeczny klub chce utrzymać się w rytmie meczowym i zmierzyć się ze Zniczem. Dla pruszkowskiej drużyny będzie to test przed ligowym bojem z Polonią Bytom.

Z pewnością spotkanie będzie miało wyjątkowy charakter dla Dariusza Banasika. Trener Znicza przez wiele lat pracował przy Łazienkowskiej.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.