Znicz wywozi punkt ze Stargardu

Piłka Nożna

Bez bramek w starciu Znicza Pruszków z Błękitnymi Stargard Szczeciński. Zespół Dariusza Banasika nie przegrał od dziewięciu kolejek.

Trzy punkty mogły dać spokój Zniczowi przed kolejnymi meczami. Remis wywalczony w Stargardzie nie jest złym wynikiem, ale powoduje, że Znicz do końca musi się mieć na baczności. Cały czas blisko są Wisła Puławy i GKS Tychy. 

Rywalizacja ze Stargardem nie należała do łatwych. Co ciekawe, w tym sezonie oba spotkania tych drużyn zakończyły się bezbramkowymi remisami. Warto wspomnieć, że Piotr Misztal zachował czyste konto drugi raz z rzędu. W tym sezonie golkiper Znicza udowadnia swoją wartość i jest pewnym punktem drużyny Banasika.

Znicz na pięć kolejek przed końcem ma 52 punkty. W starciu z Błękitnymi zespół z Pruszkowa zanotował dziesiąty remis i po raz kolejny udowodnił, że jest mocny w spotkaniach wyjazdowych. W tym sezonie Znicz przegrał tylko raz na obcym terenie – 1:3 ze Stalą Mielec.

Błękitni Stargard Szczeciński – Znicz Pruszków 0:0

Błękitni: Wróbel – Szymusik (46′ Bednarski), Baranowski, Pustelnik, Wawszczyk – Siwek, Lisowski, Flis (67′ Inczewski), Więcek, Zdunek (74′ Gutowski) – Magnuski (90′ Okuszko). 

Znicz: Misztal – Rackiewicz (84′ Włodarczyk), Jędrych, Mysiak, Kucharski – Kaczmarek, Niewulis, Bartoszewicz (46′ Machalski), Banaszewski (68′ Górka), Jagiełło – Kita (46′ Chałas).

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.